výpočet materskej

Dobry den, chcem sa spytat ci by ste mi nemohli poradit s mojou MD. 

OD roku 2007 som zamestnana vo firme MVL, kde som mala 2 materske a zaroven som vzdy pracovala popri materskej ( ukoncene dohody ). Do prace som sa vratila 16.8.2016.

SOm tehotna a nastupujem na matersku 22.12.2017. Zaroven od 1.9 budem mat pracovny pomer vo firme Agroeduka, kde splnim podmienku 90 dni ( 30+31+30 ) . 

Jedna pani mi na socialke povie ze budem mat narok na materske aj z agroeduky a ked som tam bola osobne zase ze nebudem lebo nesplnim v novom zamestnani 270 dni, a  kedze Materska z MVL ( VZ rok 2016 - tu uz neovplyvnim )  a 270 z akejkolvek dohody ( ale zase MVL ) 

Ale pritom v definici na socialke maju napisane 270 dni z akehokolvek ukonceneho NP. 

Neviete mi poradit, ci budem mat narok aj na cerpanie materskej z Agroeduky? 

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Zdanením podielov na zisku sa vraciame do minulosti
Prípady s rôznymi variantami zdanenia vysvetľuje Silvia Hallová, daňová partnerka spoločnosti Grant Thornton Slovensko, členka Slovenskej komory daňových poradcov.
Pri dividendách dajte pozor na zmeny
Vyplácanie dividend, teda podielov na zisku, zásadne ovplyvňuje fakt, že začiatkom tohto roka sa v ich zdaňovaní urobila hrubá čiara. Začal totiž platiť nový zákon.
Ako zákon tento rok upravil vyplácanie podielov zo ziskov
Vyplácanie podielov zo ziskov sa mení.
Ktoré jazdené autá majú najmenej porúch? Tu sú výsledky skúšok spoľahlivosti
Rebríčky bezporuchových áut zväčša vyhrávajú tie s vyššou cenou, no spoľahlivé sú aj medzi lacnejšími modelmi. Najlepšie (v cene do 10-tisíc eur) obstála Toyota Yaris.
Profesie, o ktoré sa firmy bijú a prinášajú slušné zárobky
Ste ITečkár a chcete zárobok nad 2-tisíc eur? Taký ponúka aj firma so sídlom v Novej Bani. Ak máte technické vzdelanie, nemusíte sa obávať o prácu. Trh práce je zavalený ponukami. Tu sú niektoré.