Vypocet materskej dovolenky ak budem mat 2 zamestnavatelov

Dobry den,
od 01,05,2017 som zamestnana so mzdou 500 € v hrubom.tak 270 dni nemocensky poisteneho . Termin porodu mam 06,09,2018.
tento mesiac koncim tento pracovny pomer a od 1.4. nastupujem na novy prac pomer so mzdou 1900 v hrubom . Takze by som bola u tohoto zamestnavatela nemocensky poistena priblizne 115 dni pred nastupom na matersku .
Mam moznost si este privyrobit a zamestnat sa u druheho zamestnavatela tiez od 01.04. na 4 hod za den chcem sa opytat ako sa mi bude vyratavat vyska materskeho a z ktoreho obdobia a z akeho prijmu .
Dakujem pekne za kazdu radu .

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Slovákom dovolenka v cudzine zdražela, ale českým turistom na Slovensku zlacnela
Zdraženie pobytov v zahraničí zrejme vaše odhodlanie urobiť si peknú dovolenku nenaruší, ale s vyššími výdavkami treba počítať. Pozrite si náš prehľad.
Nezamestnaní, máte príležitosť na rekvalifikáciu v automobilovom priemysle
Na trhu práce je akútny nedostatok kvalifikovaných pracovníkov pre automobilový priemysel. Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny ho chce pomôcť riešiť projektom Pripravený na prácu.
Na dovolenku môžete cestovať aj služobným autom. Poznáte pravidlá?
Firma vám dala k dispozícii služobné auto aj na súkromné účely? Ak si ho plánujete požičať aj na dovolenku do cudziny, mali by ste poznať všetky súvisiace pravidlá.
Nad balkónmi stále visia otázniky
Za posledných 11 rokov neprišla žiadna vládna iniciatíva týkajúca sa zmeny 25 rokov starého predpisu, ktorý vládne v bytovkách. Tvrdia to odborníci, ktorí denne riešia problémy vlastníkov bytov. Tu sú ich názory a niektoré zmeny, ktoré sa snažia presadiť.
Vlastníci opravu lodžií nezvládnu
Ako vidia odborníci otázku individuálnej starostlivosti vlastníka bytu o svoj balkón? Môže každý vlastník zvládnuť technickú stránku jeho údržby či opravy. K problematike sa vyjadruje statik Jozef Baran.