Výpoveď daná zamestnávateľom podľa § 63 ods. 1 písm. d)

Dobrý deň, Dostal som v práci výpoveď. Keďže som sám plánoval odisť tak som ju podpísal. Bolo na nej v skratke že znižovanie stavu kvôli Corona kríze. Keďže sa mi to nikdy nestalo bral som to ako dovod ktory vyzera v pohode. Lenže až doma som si pozrel že je to výpoveď podľa paragrafu 63 ods.1 písm. D. Ak som správne pochopil tak údajne v prípade takejto výpovede nemám nárok na odstupne. Ale zároveň som čítal že predtým ako mi dá takúto výpoveď musí ma písomné vyzvať na odstránenie nedostatkov a to sa nestalo. Mam nejakú šancu ešte dostať odstupne ? Ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus