vyriešenie dlhu, exekucie

Dobrý deň ,
potrebovala by som pomoc, chcela by som napísať na okresný súd žiadosť o zastavenie exekúcie, alebo niečo podobné, ako sa brániť prosím??v roku 2015 som si zobrala úver od nebankovky-POHOTOVOST vo výške 500 €, chceli naspäť okolo 950€, splatila som asi 300€/ ziadl nemam vsetky doklady/, oni tvrdia, ze len 200€, dnes mi exekutor zablokoval ucet na sumu 3700€ , je to vobec mozne, ze to uznal sud? alebo ako si s tym poradit, je to nezmyselne, neviem, ci vobec mam sancu, nakolko som zivnostnicka, a ked som si uver brala, tak ma evidvali ako SZČO, teda mam ine naroky ako FO zamestnanec? Mozem sa vobec branit???
Prosim dakujem za kazdu radu, prosim ako napisem list, a vobec, co v nom mozem ziadat, o prehodnotenie, o neopravnene obohatenie, alebo co....

dakujem moc

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Nekupujte darčeky na úver. Tu sú rady, ako si Vianoce zbytočne nepredražiť
Slováci si chcú na Vianoce dopriať viac ako inokedy. Utrácajú neprimerane nielen na jedlo a nápoje, ale kvôli darčekom sú ochotní narobiť si dlhy.
Svoju budúcu penziu si môžete overiť
Blížite sa k dôchodkovému veku a neviete, aký bude. Alebo po škole zvažujete, či si sporiť na dôchodok už teraz. Experti pre HN radia, ako si môžete udržať životný štandard aj vo vyššom veku.
Chcete poslať vianočný balíček či pozdrav. Ustrážte si termíny
Pohľadnice a listy v rámci Slovenska sa k adresátovi dostanú do Vianoc, ak ich pošlete najneskôr 20. decembra druhou triedou a 21. decembra, ak využijete prvú triedu.
Trh hľadá zdravotné sestričky aj masérov. Pozrite si aktuálne pracovné miesta v zdravotníctve
Pozrite si aktuálne ponuky voľných pracovných miest zo zdravotníctva.
12 tipov, ako skrotiť výdavky za energie
Klesajúca teplota vonku, intenzívnejšie kúrenie, viac umelého osvetlenia. Príchod zimy vytvára vyšší tlak na platby za energie. Tu sú rady, ako si možno dávať väčší pozor, aby ste s nimi nemali zvýšené výdavky.