Výzva na poskytnutie súčinnosti pri vykonávaní exekúcie

Dobrý deň.
Chcela by som sa opýtať, Dnes mi bola doručená obálka od exekútora. Je to výzva na poskytnutie súčinnosti. Stojí v nej, že v súlade s ustanovení § 54 ods. zákona č. 233/1995 Z.z. o súdnych exekútoroch a exekučnej činnosti a o zmene a doplnení ďalších zákonov, na základe exekučného titulu - platobný rozkaz č.1Ro 8931/97 zo dňa 3.10.1997 vydaného Okresným súdom Martin a poverenia súdu na vykonanie exekúcie č. 5506 038868 zo dňa 25.4.2006 vydaného Okresným súdom v Martine ma vyzývajú na dobrovoľné splnenie povinnosti a žiadajú ma aby som sa dostavila k exekútorovi, alebo zaplatila dlžnú sumu aj s trovmy exekúcie vo výške 170,19 Eur. Je možné po toľkých rokoch , aby odomňa exekútor niečo vymáhal? Sumu odomňa vymáha Slovenská Národná Knižnica. Ako stredoškoláčka som som si tam požičiavala knižky. Nie som si ale vedomá, že by som nejakú knižku nevrátila.Ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus