Zabudnutá FA

Dobrý deň, prosím Vás chcela by som sa spýtať ohľadom zabudnutej FA. Ide o to, že SZČO si bol vyzdvihnúť FA za nájom na obecnom úrade, k tomu mu prihodili aj predošlú FA s dátumom vystavenia 31.12.2011 , dátum splatnosti 20.1.2012, faktúra bola zaplatená 2.10.2012. Keďže sme nemali fyzicky FA nebola evidovaná v účtovníctve za rok 2011. Len teraz neviem ako ju zaúčtovať v roku 2012. Nie je doklad o získaní FA (razítko z pošty,a pod.), na základe ktorého by som vedela zaúčtovať do evidencie FA (vyzdvihnutie osobne). Vedeli by ste mi poradiť ako mám postupovať?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus