Zákaz styku s maloletými deťmi pre príbuzných manželky

Dobrý večer,

chcem sa spýtať, či má manžel mojej sestry právo zakázať styk s ich maloletými deťmi príbuzným zo sestrinej strany, tj.napr.mne ako svojej švagrinej a mojim rodičom (svojim svokrovcom).
So sestrou sú zatiaľ manželia, neprebieha ani rozvodové konanie. Sestra samozrejme s kontaktom s deťmi súhlasí. Len nevieme ako sa zachovať, pokiaľ ho on vyslovene zakáže a nechce nám dovoliť deti vídať. Je nejaká možnosť ako sa tomu brániť? Nemusím asi ani písať, že rozumnou cestou sa s ním toto riešiť nedá...

Ďakujem vopred za radu.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus