Zamestnavateľ dovolenku da ale nieje zaplatena

Dobrý deň Ja by som sa chcela spýtať pracujem na jednej nemenovanej benzínke a chcela by som sa spýtať Môže zamestnávateľ ne preplatiť dovolenku keď sme boli dohodnutí na tom Keďže som išla s malým na operáciu tak som potrebovala voľno Pýtala som sa či mám ísť na OČR alebo na dovolenku Povedala mi že mi tam dá dovolenku hneď mi dala do smenovky dovolenku ale ja ju nemám vôbec preplatenú asi len zabudla mi povedať že budem mať neplatenú dovolenku som si počítala výplatu tak iba za hodiny mám zaplatené keďže sme sa dohodli že mám 4 eurá na hodinu žiadne príplatky za nočné žiadne za sviatky sobota nedeľa Kde sa s týmto môžem obrátiť Lebo to nie je normálne že zamestnávateľ si robí čo chce a my zamestnanci musíme to trpieť Lebo ja už som pracovala na inej benzínke a tam som všetko mala ako som mala mať a takisto výplatnú pásku som dostala iba jednu za pol roka a to nie len mne neposiela ale to všetkým neposiela Prosím poraďte mi každý z nás sa bojí ozvať aby ho nepustila aj keď mám zmluvu na neurčito tak sa bojím že sa jej či sa páči A že ma vyhodí

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus