Zamietnutá reklamácia - skrytá vada

Nová pračka mi začala po mesiaci zo spodnej časti pretkať. Hneď som si uplatnila reklamáciu. Po príchode opravára mi bolo povedané, že práčka ma prasknutý bubon a zrejme niekomu spadla (buď prepravcovi alebo výrobcovi). Z vonku práčka nemá žiadnu vadu.Reklamáciu mi vraj neuznajú lebo som práčku prebrala a podpísala kuriérovi, vraj som ju mala vyskúšať pred ním. Práčku sú mi ochotný opraviť, ale súčiastku si musím platiť sama a je to viac ako 100 eur. Viete mi poradiť ako postupovať ďalej? Ďakujem za skorú odpoveď.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Viac zelene aj lepší vzduch. Na environmentálne projekty pôjdu milióny eur
Obce, mimovládne organizácie či súkromný sektor môžu žiadať o finančné prostriedky v desiatich rôznych oblastiach. Podporí sa budovanie zelených parkov, živých plotov, ale tiež dažďových nádrží.
Daň za byt treba vyplniť s podpisom
Aj tento rok obce a mestá vyberajú dane z nehnuteľností. Na daňové priznanie zostáva 13 dní.
Spor so susedom riešte už v zárodku
Prekáža vám, že sused si vysadil stromy na hranici s vaším pozemkom. Znepríjemňujú vám život časté hádky. Treba zakročiť včas, radia experti z praxe.
Transfery budú pod väčším drobnohľadom
Obchodovanie medzi firmami príbuzných. Presúvanie ziskov z eseročky do eseročky. Obchodné vzťahy medzi matkami a dcérami či vnučkami. To všetko sa dostáva pod drobnohľad daňových úradníkov. Detaily vysvetľujú odborníci z brandže aj experti z ministerstva financií.
Sedem rád, na čo nezabudnúť pri firemných vozidlách
Obstarávate si, alebo spravujete vo firme vozidlový park? Pozrite sa na hlavné povinnosti, ktoré vás čakajú.