Zánik spoločnosti počas PN a následnom návrate na RD

Dobrý deň,
V októbri 2013 som sa so zamestnávateľom dohodla, že mi umožní vyčerpať nevyčerpanú dovolenku, ktorá mi prislúchala za obdobie pred a po pôrode. Následne som sa vrátila na pár dní do práce a po pár dňoch išla na PN. Dodnes som PN a zároveň na RD, ktorá mi bude končiť v novembri 2016. Súčasná PN bude trvať ešte cca do augusta 2015. Dozvedela som sa však, že zamestnanci spoločnosti kde som pred pôrodom pracovala dostali výpovede s výpovednou lehotou končiacou 31.05.2015 a spoločnosť má zaniknúť. Chcem sa opýtať čo môžem, a ako mám postupovať, nakoľko mne zamestnávateľ nič neoznámil, v auguste mi skončí PN a chcela som naďalej ostať na RD bez nástupu do zamestnania. Som osamelá matka.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus