zastavenie exekúcie

Dobrý deň , potrebovala by som pomoc, chcela by som napísať na okresný súd žiadosť o zastavenie exekúcie, v roku 2009 som si zobrala úver od nebankovky-POHOTOVOST vo výške 3 000 €, chceli naspäť 6 200 €, zostala som však potom bez práce a úver sa dostal na exekúciu, exekútor žiadal už odo mňa sumu 26 000 € , z úveru 3 000 € sa stal dlh 26 000 €, do dnešného dňa pravidelne mesačne platím exekútorovi splátky vo výške 290 € mesačne, dnes je tam zaplatená suma cca 13 000 €, jeden pracovník exekútora mi dobrosrdečne pošepoako človek , nie ako pracovník exekútora, aby som si napísala žiadosť na súd o zastavenie exekúcie , podľa neho mi vraj súd určite vyhovie a peniaze pošle späť, podľa neho dostanem ešte aj pár tisíc EUR naspäť, pomohli by ste mi prosím ako formulovať , napísať tú žiadosť na súd? a je potrebné poslať to isté aj exekútorovi alebo len na súd? ďakujem Vám vopred za pomoc a pajem pekny zvysok dna

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Zdanením podielov na zisku sa vraciame do minulosti
Prípady s rôznymi variantami zdanenia vysvetľuje Silvia Hallová, daňová partnerka spoločnosti Grant Thornton Slovensko, členka Slovenskej komory daňových poradcov.
Pri dividendách dajte pozor na zmeny
Vyplácanie dividend, teda podielov na zisku, zásadne ovplyvňuje fakt, že začiatkom tohto roka sa v ich zdaňovaní urobila hrubá čiara. Začal totiž platiť nový zákon.
Ako zákon tento rok upravil vyplácanie podielov zo ziskov
Vyplácanie podielov zo ziskov sa mení.
Ktoré jazdené autá majú najmenej porúch? Tu sú výsledky skúšok spoľahlivosti
Rebríčky bezporuchových áut zväčša vyhrávajú tie s vyššou cenou, no spoľahlivé sú aj medzi lacnejšími modelmi. Najlepšie (v cene do 10-tisíc eur) obstála Toyota Yaris.
Profesie, o ktoré sa firmy bijú a prinášajú slušné zárobky
Ste ITečkár a chcete zárobok nad 2-tisíc eur? Taký ponúka aj firma so sídlom v Novej Bani. Ak máte technické vzdelanie, nemusíte sa obávať o prácu. Trh práce je zavalený ponukami. Tu sú niektoré.