Zmenyv pracovnej zmluve

Dobrý deň
Od 1.9.2016 sme sa spojili dve organizácie nedostali sme výpovede/bol len prechod práv/ Nový riaditeľ takto vzniknutej organizácie nám písomne potvrdil ,že uznáva platnosť doterajšej pracovnej zmluvy,platového zaradenia a preberá všetky záväzky, ktoré voči nám mal doterajší zamestnávateľ.Toto potvrdenie o platnosti pracovnej zmluvy sme dostali 5.9.2016 s účinnosťou od 2.9.2016

Dňa 14.9 sme dostali od riaditeľa Dohodu o zmene pracovných podmienok s účinnosťou od 2.9.2016 v ktorej sa mení bez udania dôvodu uzatvorenie pracovnej zmluvy z doby neurčitej na dobu určitú?Ostatné ostáva nemenené. Nebola som vopred upozornená,len chcel riaditeľ, aby som to podpísala.
Ja sa pýtam môže zamestnávateľ bez udania dôvodu zmeniť uzavretie pracovnej zmluvy?

Ďakujem za skorú odpoveď

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus