zrušenie darovania domu neveste

Daroval som 1/2 domu synovi a 1/2 neveste v roku 2004. Nevesta však bola prichytená mojim synom pri nevere s dcérinym mužom. Teda zničila manželstvo môjmu synovi i mojej dcére a dcérinim deťom domov a tiež synovim deťom, pretože sú teraz u nich neustále spory a zvady a trpia hlavne ich deti. Týmto počínaním zapríčinila mozgovú príhodu mojej žene a tiež rýchle zhoršovanie jej zdravotného stavu, až smrť. Moja manželka to veľmi ťažko znášala a veľmi sa tým trápila. Nevesta sa už v minulosti nepekne správala k mojej manželke a tiež ju opluvala na ulici bez príčiny a urážala nadávkami celú rodinu pred mojim synom. Chcem sa spýtať či sa dá zrušiť táto darovacia zmluva a ako treba postupovať.

Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Dnes môžu mimobratislavské domácnosti žiadať o podporu na fotovoltiku
V druhom kole projektu podpory malých obnoviteľných zdrojov energie Zelená domácnostiam II, ktoré je otvorené dnes, môžu domácnosti z mimobratislavských regiónov žiadať o poukážky na inštaláciu fotovoltických panelov. Informoval o tom Stanislav Jurikovič, vedúci oddelenia komunikácie Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry.
Priznať treba všetky svoje príjmy
Ako a kedy podať daňové priznanie, ak ste ako občan Slovenska mali vlani príjmy zo zdrojov v zahraničí, vysvetľujú odborníci z Finančnej správy a Slovenskej komory daňových poradcov.
Takto fungujú ústavné súdy vo svete
Ústavný súd nemusí byť vždy iba samostatná inštitúcia s jedinou úlohou. Pozrite sa, ako fungujú ústavné súdy vo svete.
Firmy sa učia správať ekologicky
Recyklovať dnes nestačí, aj samotný proces totiž prináša záťaž do prostredia. Najlepšie preto je, ak žiaden odpad nevzniká. O tom, aké povinnosti pri odpadoch majú podnikatelia, i o tom, k čomu ich v tejto oblasti motivujú zákony, hovorí Roman Malček zo spoločnosti Redox.
Korupčný lekár? Obráťte sa na políciu
Ak si od vás zdravotnícky pracovník pýta úplatok, obráťte sa na protikorupčnú linku zavedenú v nemocniciach práve na tieto prípady. Cez ňu sa môžete e-mailom obrátiť priamo na vedenie nemocnice. E-maily zaviedlo ministerstvo zdravotníctva preto, lebo pacienti oznamujú korupciu skôr písomne než telefonicky.