zrušenie darovania domu neveste

Daroval som 1/2 domu synovi a 1/2 neveste v roku 2004. Nevesta však bola prichytená mojim synom pri nevere s dcérinym mužom. Teda zničila manželstvo môjmu synovi i mojej dcére a dcérinim deťom domov a tiež synovim deťom, pretože sú teraz u nich neustále spory a zvady a trpia hlavne ich deti. Týmto počínaním zapríčinila mozgovú príhodu mojej žene a tiež rýchle zhoršovanie jej zdravotného stavu, až smrť. Moja manželka to veľmi ťažko znášala a veľmi sa tým trápila. Nevesta sa už v minulosti nepekne správala k mojej manželke a tiež ju opluvala na ulici bez príčiny a urážala nadávkami celú rodinu pred mojim synom. Chcem sa spýtať či sa dá zrušiť táto darovacia zmluva a ako treba postupovať.

Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Živnostníčky môžu počas materskej podnikať
Rozdiel v porovnaní s tým, keď materské dostáva zamestnankyňa, je pri živnostníčke ten, že môže podnikať a mať z toho príjmy. Žiadne pozastavenie či koniec živnosti nehrozí. Ani obmedzenie príjmu, zdôrazňuje v rozhovore Dana Fráková zo spoločnosti Libertax Consulting
Nárok si musíte uplatniť v poisťovni
Pred uplatnením nároku na materské je dôležitý čas, keď si matka platila nemocenské v Sociálnej poisťovni. Od toho sa odvíja aj jeho výška.
Materské môžu poberať matka i otec
Materská dovolenka bola kedysi výsadou matiek. Situácia sa však mení. Často sú to práve otcovia, ktorí preberajú štafetu starostlivosti o dieťa hneď po narodení a dostávajú materské.
Kúpili ste si nové auto v cudzine. Viete, aké máte povinnosti?
Ak ste si ako súkromná osoba kúpili nové auto alebo nejaký iný dopravný prostriedok z iného členského štátu EÚ, zaplatíte 20 percent DPH daňovému úradu, kde máte trvalý pobyt.
Nebudeme tolerovať nájomcov, ktorí neobhospodarujú pôdu
Generálna riaditeľka Slovenského pozemkového fondu Adriana Šklíbová pre Hospodárske noviny hovorí aj o novinkách, ktoré pozemkový fond zavádza.