zrušenie darovania domu neveste

Daroval som 1/2 domu synovi a 1/2 neveste v roku 2004. Nevesta však bola prichytená mojim synom pri nevere s dcérinym mužom. Teda zničila manželstvo môjmu synovi i mojej dcére a dcérinim deťom domov a tiež synovim deťom, pretože sú teraz u nich neustále spory a zvady a trpia hlavne ich deti. Týmto počínaním zapríčinila mozgovú príhodu mojej žene a tiež rýchle zhoršovanie jej zdravotného stavu, až smrť. Moja manželka to veľmi ťažko znášala a veľmi sa tým trápila. Nevesta sa už v minulosti nepekne správala k mojej manželke a tiež ju opluvala na ulici bez príčiny a urážala nadávkami celú rodinu pred mojim synom. Chcem sa spýtať či sa dá zrušiť táto darovacia zmluva a ako treba postupovať.

Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na obchodoch s devízami môžete prerobiť
S možnosťou investovania sa stretávame na každom kroku. Na internete, v televízii, ale aj priamo v telefonátoch. Ako si vybrať tú správnu ponuku vysvetľuje Maroš Ovčarik, výkonný riaditeľ zo spoločnosti Finančný kompas.
Finanční poradcovia idú po podnikateľoch
Voľné peniaze z podnikania už nechcete alebo nemôžete investovať do svojej firmy. Hľadáte iné možnosti? O základných rizikách investičných ponúk hovorí Tomáš Skukalík z portálu Podnikajte.sk.
Výrok súdu zmenil investičné právo
Rozsudok v prípade Achmea priniesol nečakané následky. Jednoduchý spor o výplatu zisku sa skončil zásadnou zmenou investičného práva v Únii.
Spoločenstvo môže skupovať podiely
Les, lúka alebo háje v chránenom území sa nepredávajú do súkromných rúk. Ak tam ešte niekto má súkromný pozemok a chce ho predať, predkupné právo má v tomto prípade štát.
Ak je benefit pre vás rozhodujúci pri hľadaní práce, čítajte
Trinásty a štrnásty plat sú lákadlom číslo jeden pre uchádzačov o prácu. Ukázal to prieskum benefitov, ktorý na vzorke 875 ľudí v 16- tich odvetviach zisťovala personálna agentúra Grafton Slovakia.