zvysenie podpory v nezamestnanosti

Dobry den, rada by som sa s vami poradila. Som momentalne na RD, cdera bude mat 2 roky vo februari. Som riadne zamestnana - vedena u zamestnavatela/ odpracovane nad 10 rokov/, u ktoreho planujem skoncit PP dohodou, kedze mi pracovny cas uz pri detoch nebude vyhovovat. Od septembra 2018 planujem nastupit do novej prace, casovo flexibilnejsej. Moja otazka znie: Je mozne poberat maximalnu podporu v nezamestnanosti, ak by som sa po skonceni PP/niekedy vo februari/ zamestnala hned u noveho aspon na 1 den vo februari z vysokeho vym. zakladu a az tak si podala ziadost o davku v nezamestnanosti? /podmienku doby poistenia splnam/.Rodicovsky prispevok by som previedla na manzela. Dakujem pekne za odpoved

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

6 rád, ako postupovať pri úraze na svahu
Voľné víkendy, ale aj nastávajúce prázdniny lákajú lyžovať. Kým deti zo zákona povinne vybavujeme prilbou, v prípade seba sa často spoliehame na to, že sa nič nestane.
Chcete zarábať od 1 200 eur vyššie? Ponúkame vám tieto pozície
Projektoví manažéri, skladníci či opatrovateľky. Aj takéto miesta nájdete medzi dobre platenými ponukami práce v zahraničí. Vybrali sme ich spolu s portálom istp.sk.
Idete s deťmi na jarnú lyžovačku. Poistenie nesmie chýbať
Vyše päťdesiat percent detí nemá uzatvorenú žiadnu formu detského životného poistenia. Vyplýva to z reprezentatívneho prieskumu spoločnosti PRO Business Solutions.
Časť príjmu z prenájmu bytu si pár môže odpísať
V prípade, ak ste prenajímali s partnerom minulý rok spoločnú nehnuteľnosť, HN vám prinášajú užitočné rady, ako byt či dom správne zdaniť.
Čipovanie psov bude už povinné
Ak parlament schváli novelu zákona o veterinárnej starostlivosti, majitelia spoločenských zvierat, teda psa, mačky alebo fretky, ich musia povinne začipovať. Doteraz to povinné nebolo. Nové pravidlá prinesie aj pre množiteľov. Každý majiteľ a jeho pes musí byť identifikovaný a registrovaný.