Mgr. Ingrid Nahácka

Člen poradne od: 25. január 2015
Právnička, mediátorka (ev. č. 1193) pracujem v súkromnom sektore, profesne sa zdokonaľujem predovšetkým v oblasti správneho, pracovného a obchodného práva.

Tento používateľ nepridal žiadne otázky.

Mgr. Ingrid Nahácka pred 7 mesiacmi 1 týždňom
Roman Tóth pred 1 rokom 1 mesiacom
Mgr. Ingrid Nahácka pred 1 rokom 8 mesiacmi
Mgr. Ingrid Nahácka pred 1 rokom 8 mesiacmi
Monika Kučerová pred 1 rokom 8 mesiacmi
Mgr. Ingrid Nahácka pred 1 rokom 9 mesiacmi
Mgr. Ingrid Nahácka pred 1 rokom 9 mesiacmi
Mgr. Ingrid Nahácka pred 2 rokmi 1 mesiacom
Mgr. Ingrid Nahácka pred 2 rokmi 5 mesiacmi

Stránky

Články

Rady, ako sa na dovolenke v zahraničí zachovať pri nehode, úraze a strate batožiny
Pred cestou na zahraničnú dovolenku si nezabudnite vybaviť cestovné poistenie, havarijné, ak ho nemáte a idete autom a spíšte si kontaktné údaje na slovenské zastupiteľské úrady v mieste, kde budete dovolenkovať.
Osobní asistenti dostanú teraz viac
Väčšinu doplatkov, liekov a poplatkov hradia zdravotné poisťovne. Od mnohých sú oslobodení darcovia krvi a ťažko chorí pacienti. Od júla sa zvýšili niektoré príspevky na kompenzáciu zvýšených výdavkov pre onkologických pacientov.
Remeselníci, máte možnosť si dobre zarobiť
Hľadáte si prácu, ktorá vyžaduje zručnosť a remeselné spracovanie? Pozrite si ponuky, ktoré prinášame v spolupráci s ISTP
Neodchádzajte na dovolenku, ak nemáte poistený dom či byt
Je veľa domácností, ktoré zabúdajú na poistenie domu či bytu. Idú na dovolenku a keď sa vrátia, nestačia sa čudovať. Jedna poriadna búrka im poškodila strechu, zničila stromy na záhrade.
Na aké dávky má nárok onkologický pacient
Nárok na dávky sociálneho poistenia má onkologický pacient, ktorý je povinne alebo dobrovoľne sociálne poistený a splní podmienky nároku na príslušnú dávku. Môže poberať nemocenské, dôchodkové, úrazové dávky a dávku v nezamestnanosti. Nárok posudzuje posudkový lekár i sociálny pracovník.